مدیریت آموزش و پرورش کاشان

مدیریت آموزش و پرورش کاشان   http://www.Kashanedu.ir چاپ خبر
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ ساعت: ۱۲:۳۶ ب.ظ
  کد خبر: 610 تعداد بازدید: 117
سه هزار و163 فرهنگی در آموزش و پرورش کاشان گزینش شدند

به مناسبت هفته گزینش:

سه هزار و163 فرهنگی در آموزش و پرورش کاشان گزینش شدند

 

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش کاشان؛ ارسلان همای نیکفر گفت: ۱۷۰ پرونده از مجموع پرونده‌های گزینش‌شده مربوط به تبدیل وضعیت استخدامی به قطعی و ۲۲۱ پرونده مربوط به استخدام پیمانی و ۱۴۲ پرونده مربوط به قراردادی بوده است.

کارشناس‌مسئول گزینش آموزش و پرورش کاشان افزود: ۱۴۱۰پرونده از مجموع سه هزار و ۱۶۳ پرونده که در این کارشناسی بررسی‌شد، مربوط به داوطلبان تدریس در مدارس غیردولتی و حمایتی و ۱۶۸پرونده مربوط به سرباز معلم و ۱۴پرونده ویژه بوده است.

وی افزود: بررسی ۷۲۸ پرونده از دانشجویان متقاضی ورود به دانشگاه فرهنگیان و ۲۸۴ پرونده از سایر استان‌ها و همچنین ۱۶ پرونده حق‌التدریسی و ۱۰ پرونده اعزام به خارج در گزینش آموزش و پرورش کاشان بررسی شده است.

همای نیکفر، تصریح کرد: کارشناسی گزینش مدیریت آموزش و پرورش کاشان، نظارت بر عملکرد ۱۳۰ مدرسه غیردولتی و پیش‌دبستانی و حدود ۷۰ موسسه علمی زبان‌های خارجه و تقویت کنکور را بر عهده دارد.

کارشناس مسئول گزینش مدیریت آموزش و پرورش کاشان با تاکید بر این‌که انجام گزینش و تایید صلاحیت متقاضیان ورود به آموزش و پرورش از اهمیت خاصی برخوردار است، گفت: تلاش گزینش آموزش و پرورش کاشان بر جذب جوانانی است که علاوه بر داشتن تخصص لازم، دارای تعهد، ایمان و اخلاق مناسب نیز باشند.

وی افزود: مذاکراتی با هسته گزینش آموزش و پرورش استان اصفهان انجام شده است تا سیر گزینشی نیروهای مناطق شمال استان اصفهان در کاشان انجام‌شده و از تحمیل هزینه‌های مادی و معنوی بر متقاضیان برای مراجعه به مرکز استان کاسته شود.

همای نیکفر در پایان با اشاره به ۱۵ دی ماه سال‌روز تشکیل هسته‌های گزینش به فرمان امام خمینی گفت:آیین بیعت با شهدا، تجلیل از پیش‌کسوتان گزینش، دیدار با خانواده شهدای گزینش، دیدار با امام‌جمعه شهر از جمله برنامه‌های گرامی‌داشت هفته گزینش در شهرستان کاشان است.