مدیریت آموزش و پرورش کاشان

مدیریت آموزش و پرورش کاشان   http://www.Kashanedu.ir چاپ خبر
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۶ ساعت: ۴:۱۴ ب.ظ
  کد خبر: 580 تعداد بازدید: 284
پذیرش 139 هزار و 950 نفر در مراکز اسکان فرهنگیان کاشان

دبیر ستاد اسکان فرهنگیان کاشان از پذیرش 139 هزار و 950 نفر روز  در قالب 17 هزار و 368 خانوار از گردشگران به صورت حضوری در تعطیلات نوروزی در مراکز اسکان این شهرستان خبر داد.
حسن روستا در گفت و گو با ایسنا منطقه اصفهان در کاشان، اظهار کرد: شهرستان کاشان با این میزان پذیرش بالاتراز 19 استان کشور قرار گرفت و رتبه اول پذیرش در بین مناطق 40 گانه استان اصفهان را به دست آورد.
وی افزود: با توجه به موقعیت جغرافیایی و تاریخی منطقه کاشان، در مدت 15 روز تعطیلات نوروزی، 13 هزار و 254 اتاق در اختیار گردشگران بود که متوسط ضریب ماندگاری حدود دو روز  بود.
روستا اظهار کرد: آموزش و پرورش کاشان در تعطیلات نوروزی حدود 30 درصد ستادهای اسکان فرهنگیان استان اصفهان را در 116 واحد آموزشی و 76 نمازخانه پذیرش کرد.
دبیر ستاد اسکان فرهنگیان کاشان اظهار کرد: رستوران فرهنگیان کاشان جهت پذیرایی از مسافران نوروزی، روزانه بیش از سه هزار دست غذا، با قیمتی ارزان تر از رستوران های شهر، در دو نوبت نهار و شام و تنوع 15 نوع غذا سرویس دهی کرد.
وی افزود: برپایی نمایشگاهی از مفاخر و مشاهیر منطقه فرهنگی کاشان، برپایی نمایشگاه هنرجویان هنرستانها، اجرای فعالیت های فرهنگی در مدارس از دیگر خدمات برنامه ریزی شده برای تعطیلات نوروزی در مراکز اسکان کاشان بود.
روستا گفت: مراکز اسکان فرهنگیان کاشان از ۲8 اسفند 96 با مشارکت 170 نفر نیروی ستادی و پذیرش شروع شده و در ۱2 فروردین ۹7 پایان یافت.