مدیریت آموزش و پرورش کاشان

مدیریت آموزش و پرورش کاشان   http://www.Kashanedu.ir چاپ خبر
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۸ ساعت: ۸:۵۵ ق.ظ
  کد خبر: 578 تعداد بازدید: 388
در ششمین روز از فروردین رئیس شورای شهر و شهردار کاشان از ستاد مرکزی اسکان فرهنگیانکاشان بازدید کردند.

در ششمین روز از فروردین رئیس شورای شهر و شهردار بصورت جداگانه از ستاد مرکزی اسکان فرهنگیان شهرستان کاشان بازدید کردند.

علی رسول زاده و سعید ابریشمی راد جهت تبریک سال نو و بررسی روند خدمات رسانی به میهمانان نوروزی به صورت جدا گانه درستاد اسکان فرهنگیان شهرستان حضور یافتند. در این بازدید‌ها که ریاست ستاد اسکان سرپرست آموزش و پرورش میزبانی آن را به عهده داشت مشکلات و راهکارهای خدمات به مسافران بررسی شد.

بذر افشان مسئول روابط عمومی ارتباطات و امور بین الملل هم ارسال چاپ دوم نقشه‌های خدمات رسانی شهری برای دور دوم مسافرت‌های نوروزی را برای ستاد فرهنگیان پیگیری کرد و به ضرورت هدایت بار ترافیکی میهمانان در حومه شهر اشاره کرد.

دبیر ستاد اسکان فرهنگیان حسن روستا از حضوربالغ بر ۷۵هزار نفر تا روز پنجم فروردین اسکان میهمانان فرهنگی سراسر کشور خبر داد.

حسن روستا با بیان اینکه آمار مسافران نوروزی ۹۷ تاکنون نسبت به سال گذشته افزایش ۲۰ درصدی داشته از اینکه با توجه به عدم وجود خانه معلم در شهرستان ستاد توانسته برخی مدارس را به صورت امکانات ویژه تجهیز کند ابراز خرسندی کرد.

ابریشمی راد شهردارکاشان هم با حضور و تبریک سال نو و خدا قوت به همکاران متصدی اسکان در جلسه‌ای با ریاست ستاد اسکان و اعضا ستاد اسکان فرهنگیان در جریان فعالیت‌های تخصصی و آماری ستاد قرار گرفت و آمادگی شهرداری برای کمک به ارتقا سطح خدمات در ستاد اسکان فرهنگیان جهت خدمات رسانی بهتر را اعلام کرد.

مهدی حدادیان سرپرست آموزش و پرورش کاشان و نیز حسن روستا دبیرستاد اسکان فرهنگیان پیگیری تکمیل ساخت خانه معلم کاشان که باعث آبروی شهر در خدمت رسانی به فرهنگیان است را از مهم‌ترین مسائل آموزش و پرورش دانستند و پیگیری شورای شهر و شهرداری برای به ثمر رساندن این امر را تاکید کردند.