مدیریت آموزش و پرورش کاشان

مدیریت آموزش و پرورش کاشان   http://www.Kashanedu.ir چاپ خبر
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۹ ساعت: ۱۰:۴۳ ق.ظ
  کد خبر: 572 تعداد بازدید: 435
آغاز ثبت‌نام اسکان نوروزی فرهنگیان از امروز در کاشان

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش کاشان از آغاز ثبت نام اینترنتی مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان از چهارم اسفند به مدت 20 روز خبر داد.

امیرحسین عربفرد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا – منطقه اصفهان در کاشان، اظهار کرد: ثبت‌نام فرهنگیان  همراه با ارائه اطلاعات مربوط به مراکز رفاهی فرهنگیان و ویژگی هایی مثل نوع کاربری، تالار، اسکان رستوران، نشانی و ظرفیت مرکز، تعداد تخت خواب، ظرفیت رستوران و تالار در این سامانه قابل دسترس است.

وی افزود: زمان پذیرش مسافران فرهنگی از 29 اسفند آغاز و تا عصر 12 فروردین ماه پیش بینی شده است. هم چنین پذیرش گردشگران غیر فرهنگی، در سال جاری 10 درصد افزایش خواهد داشت. فرهنگیانی که در اسکان نوروزی ثبت نام کنند تحت پوشش بیمه قرار خواهند گرفت.

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش کاشان ادامه داد: آموزش و پرورش کاشان با اختصاص 130 واحد آموزشی در قالب یک هزار و 100 اتاق پذیرای مهمان نوروزی در مدرسه های شهرستان خواهد بود.

عربفرد گفت: ارایه و توزیع غذا با قیمت کمتر از رستوران های شهر از جمله خدمات ستاد اسکان فرهنگیان کاشان در تعطیلات نوروزی خواهد بود.

ثبت نام اینترنتی مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان از چهارم اسفند ماه به مدت 20 روز در سامانه اینترنتی اسکان نوروزی امکان پذیر است