مدیریت آموزش و پرورش کاشان

مدیریت آموزش و پرورش کاشان   http://www.Kashanedu.ir چاپ خبر
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ساعت: ۱۰:۰۷ ق.ظ
  کد خبر: 567 تعداد بازدید: 263
سیستم های آموزشی بر مهارت افزایی دانش آموزان متمرکز شود

سرپرست آموزش و پرورش کاشان گفت: درونمایه های سیستم آموزشی مدرن بر مهارت افزایی و پرورش استعداد دانش آموزان متمرکز شده به گونه ای که یادگیری و فهم دانش آموزان از محتوای آموزشی در اولویت قرار است.
به گزارش ایسنا_منطقه اصفهان در کاشان، مهدی حدادیان در آیین گشایش بازارچه کارآفرینی دانش آموزان کاشان اظهار کرد: محتوای کتاب های درسی و شیوه های آموزشی معلمان در مدارس باید معطوف به بالا بردن قدرت تحلیل، ارزشیابی و درک و فهم دانش آموزان شود.
به گفته وی، در شرایط امروز باید سیستم آموزشی به سطوح بالای یادگیری توجه کند و برای دستیابی به این هدف، نیازمند به روز کردن معلمان، روش های آموزشی و محتوای کتاب های درسی در سطوح مختلف تحصیلی هستیم.
سرپرست آموزش و پرورش کاشان افزود: نسل امروز، آینده سازان فردای کشور است که برای دستیابی به این مهم باید از روش های آموزشی قدیمی مبتنی بر آموزش سطحی، نمره و معدل به طرف آموختن مهارت، تقویت استعدادها و بالا بردن درک آموزشی حرکت کنیم.
حدادیان ادامه داد: در این بازارچه دانش‌آموزان تمام مراحل راه‌اندازی کسب ‌و کار را به شکل عملی تمرین می کنند. کالا‌هایی را می‌سازند، کار‌های تبلیغ و بازاریابی محصولات خود را انجام می‌دهند و مسائلی که باید هنگام فروش محصول به آن‌ها توجه کند و ...، را می‌آموزد.
به گزارش ایسنا، بازارچه کار و فناوری دانش آموزان کاشان با هدف آشنایی دانش آموزان با مفاهیم کسب و کار، اشتغالزایی و کارآفرینی در دبیرستان علی اصغر این شهر برگزار شد