مدیریت آموزش و پرورش کاشان

مدیریت آموزش و پرورش کاشان   http://www.Kashanedu.ir چاپ خبر
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ساعت: ۱۲:۱۴ ب.ظ
  کد خبر: 561 تعداد بازدید: 293
نخستین جشنواره قرآنی فجر در کانون فرهنگی وتربیتی جوانه های کاشان برگزار شد.

نخستین جشنواره قرآنی فجر در کانون فرهنگی وتربیتی  جوانه های کاشان  برگزار شد.

بنا به گزارش واحد اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش کاشان نخستین جشنواره قرآنی با عنوان مطلع الفجردر کانون جوانه ها با همت دبستان شهید گلچهرگان و این کانون برگزار شد.

دراین مراسم که جمعی از دانش آموزان فعال در حوزه قرآن وعترت از دبستان شهید انقلاب شهید گلچهرگان و حافظان وقاریان برتر قرآن شهرستان و همچنین مسؤولان آموزش و پرورش واولیای دانش آموزان حضور داشتند، حجت الاسلام غزالی در بخشی از سخنان خود گفت: پیروزی انقلاب اسلامی مرهون رشادت ها و فداکاری های کسانی است که در انس با قرآن راه خود را یافته و در آن ثابت قدم بودند.

ایشان در ادامه افزود با توجه به اهمیت حفظ انقلاب و آرمان های آن، این رشادت ها ، فداکاری ها و از خود گذشتگی ها از طرف جوانان مأنوس با قرآن وعترت ادامه یافت و در هشت سال جنگ سخت تحمیلی مقاومت مردانه وجاودانه ای را رقم زد.

کارشناس برنامه کودک و نوجوان صداوسیمای مرکز قم گفت: امروز نیز دشمنان انقلاب و اسلام با راه اندازی جنگ نرم در صدد ضربه زدن به نظام اسلامی ما و کمرنگ کردن آرمانهای انقلاب و امام راحل هستند که می طلبد تا شما جوانان و نوجوانان در سایه انس با قرآن و تربیت برگرفته از آن رشادتها و جوانمردی های رزمندگان اسلام در ادوار مختلف را تداوم ببخشید.

دراین جشنواره از دانش آموزان فعال قرآنی با هدایایی که از آستان قدس رضوی و مسجد مقدس جمکران ارسال شده بود تقدیر شد.

درادامه مراسم برای ده نفر از دانش آموزانی که تا کنون موفق به تشرف به مشهد مقدس نشده بودند نیز سفر زیارتی مشهد مقدس در نظر گرفته شد.